Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Channel Catalog


Channel Description:

15min.lt / Lietuva

older | 1 | .... | 879 | 880 | (Page 881) | 882 | 883 | .... | 979 | newer

  0 0

  Žinomus mokslo, meno, kultūros, politikos atstovus vienijanti asociacija „Mūsų tautos atmintis“ prašo perlaidoti tarpukario prezidento Antano Smetonos palaikus Lietuvoje, antradienį pranešė „Lietuvos žinios“.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Europos Sąjunga (ES) kitą savaitę pristatys netoli Lietuvos sienos Baltarusijoje statomos Astravo atominės elektrinės streso testų rezultatus, antradienį pranešė prezidentės patarėjas užsienio politikos klausimais Nerijus Aleksiejūnas.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Lietuvos valstiečių ir žaliųjų frakcija pradėjo rinkti parašus dėl nepasitikėjimo Vyriausiosios rikimų komisijos (VRK) nariu Viliumi Semeška. Pasak Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkės Agnės Širinskienės, kaip paaiškėjo Vilniaus apygardos prokuratūrai atlikus tyrimą, V.Semeška Vyriausiajai rinkimų komisijai, Lietuvos Respublikos Seimui bei rinkėjams pateikė tikrovės neatitinkančią informaciją apie savo išsilavinimą ir buvusią darbovietę.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Rusijoje besislapstantį pagrindinį žlugusio Ūkio banko savininką Vladimirą Romanovą Lietuvoje ketinama teisti už akių, jam nedalyvaujant teismo procese.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Vilniaus apygardos teismas antradienį atmetė koncerno „MG Baltic“ prašymą priimti ieškinį dėl Valstybės saugumo departamento (VSD) rašte pateiktų duomenų pripažinimo neatitinkančiais tikrovės.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Nors respublikos idėja buvo labai svarbi visuose istoriniuose Lietuvos valstybės etapuose, didžiausią pavojų dabartinei Lietuvos Respublikai kelia nuo jos idėjos atitrūkstančios institucijos ir genčių vadais tampantys politiniai lyderiai. Taip teigia kultūros istorikas, partijos „Lietuvos sąrašas“ pirmininkas Darius Kuolys, pasisakęs „Santaros-Šviesos“ suvažiavimą pradėjusioje diskusijoje „Laisvė ir respublika“.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Pertvarkyti ligoninių tinklą Lietuvoje būtina, nes daug lovų stovi tuščios arba užimamos nepagrįstai, o teikiamos paslaugos nėra saugios, teigia sveikatos apsaugos ministras.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Valstybinė ligonių kasa (VLK) vėlavo Sveikatos apsaugos ministerijai (SAM) pateikti naują kompensuojamųjų vaistų kainyną, jis turėtų įsigalioti nuo liepos.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Vytauto Didžiojo universiteto istorikas, humanitarinių mokslų daktaras Egidijus Aleksandravičius „Santaros-Šviesos“ suvažiavime kalbėjo apie šimtmečio kontekstą ir laisvą lietuvį bei visuomenę Vasario 16-osios priešaušryje.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Vykstantiems ilsėtis į pajūrį, ypač su vaikais, vertėtų iš anksto pasiruošti ir nenumatytam atostogų scenarijui. Pavyzdžiui, ką darysite, jei susirgsite ir prireiks gydytojų pagalbos. Šiuo atveju nekalbame apie ūmias būkles ar traumas, telpančias į būtinosios medicinos pagalbos rėmus. Tačiau įsivaizduokite, kad netikėtai prasidėjo lėtinis uždegimas, kuriam gydyti reikia receptinių vaistų. Vilnietė Agnė įsitikino, kad tokiu atveju nemokamos medicinos Lietuvoje nėra.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Po gimdymo su naujagimiu Kauno klinikų Akušerijos skyriuje laiką leidusi kaunietė su 15min pasidalijo nuotrauka, kurią užfiksavo vieną ankstų rytą. Pasak jos, itin steriliame dėl mažųjų pacientų turinčiame būti skyriuje netikėtai apsilankė katė. Kokiu būdu ji nepastebėta prasmuko net pro keletą durų – lieka neaišku. Kauno klinikos pažadėjo, kad tokia situacija daugiau nepasikartos.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Seimas, 67 parlamentarams balsavus už, 7 – prieš ir 23 susilaikius, po svarstymo pritarė Slaugos praktikos ir akušerijos praktikos įstatymo pataisų projektui, kuriuo siekiama įteisinti gimdymo priežiūros paslaugas namuose, suteikti slaugytojams ir akušeriams daugiau funkcijų ir atsakomybės, įtvirtinti slaugos praktikos ir akušerijos praktikos valdymo pagrindus bei išplėsti slaugytojų ir akušerių teises, rašoma Seimo išplatintame pranešime spaudai.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Jungtinių Valstijų Atstovų rūmų narys respublikonas Chrisas Smithas įregistravo įstatymo projektą, kad Kongresas sustabdytų buvusios teisėjos ir Seimo narės Neringos Venckienės ekstradiciją į Lietuvą.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas trečiadienį Vyriausybei turėtų pristatyti planą, kaip mažinti socialinius ir ekonominius skirtumus Pietryčių Lietuvoje.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Teismas trečiadienį skelbs verdiktą dėl buvusio Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) vadovo Jono Miliaus atleidimo.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Seimas trečiadienį planuoja balsuoti dėl karių algų padidinimo.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Seimas trečiadienį pradės nagrinėti Lietuvos stojimo į  Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizaciją (EBPO) sutartį.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Vilniaus televizijos bokštas trečiadienį atveriamas neįgaliesiems.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Lietuva suteikė politinį prieglobstį rusui Dmitrijui Bučenkovui, teisiamam už dalyvavimą 2012 metų protestuose Maskvos Bolotnajos aikštėje.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Užsienio reikalų ministerija (URM) ieško naujų diplomatų. Kaip skelbia dienraštis „Lietuvos žinios“, konkursą į Lietuvos diplomatinę tarnybą URM paskelbė po kelerių metų pertraukos.
  Skaitykite daugiau...

older | 1 | .... | 879 | 880 | (Page 881) | 882 | 883 | .... | 979 | newer